Zmień slug na opinie pacjentów: https://ketamineclinic.pl/testimonial/ uporzadkuj sidebar: https://ketamineclinic.pl/testimonial/ daj tutaj tylko tego lekarza we wszystkich miejscach wymień zdjęcia doktora na to w białym swetrze https://ketamineclinic.pl/o-mnie/ - tutaj daj zdjecia w pionie, a nie to które ja obrabiałem pod sidebar. W katalogu klienta na dysku masz jego fotki W stronie o mnie popraw to copy w sekcji jak wyglada wizyta Zrób też większy odstęp w załączniku, bo jakoś tam to się przykleja do siebie Znajdź tez jakies lepsze zdjecia do tej sekcji na której jest nagłówek .Bo tam jest jakaś mulatka. https://ketamineclinic.pl/service/terapia-esketmina/ - Pozwól mi sobie pomóc - Pozwól sobie pomóc https://ketamineclinic.pl/services/ sług i nagłowek do zmiany Strona główna - wymien zdjęcie pod opiniami na jakieś neutralne .Nie dawaj tam doktora Usuń przecinki i kropki z załącznika - nie pisze się tak

Metody pracy z pacjentem

W leczeniu moich pacjentów stawiam na partnerski model współpracy. Nie boję się wątpić ani weryfikować hipotez. Moją pracę psychiatry poddaję regularnej superwizji.

Na co dzień przykładam dużą wagę do psychoterapii i oddziaływań niefarmakologicznych. Współpracuję z wieloma utalentowanymi psychologami i psychoterapeutami. Uważam, że leki, chociaż najczęściej konieczne, są jednym z wielu elementów wpływających na powrót do zdrowia psychicznego. Wymagam od moich pacjentów dużego zaangażowania w proces leczniczy – z wzajemnością.

Przebieg pierwszej wizyty

Jak wygląda wizyta?

01
Pierwsza wizyta ma charakter kwalifikacyjno-diagnostyczny. Najpierw pacjent swoimi słowami opisuje, co mu dolega. Następnie pogłębiam wywiad, szukając możliwych przyczyn i mechanizmów warunkujących pojawianie się objawów.
02
Potrzebuję poznać przebieg zaburzeń i historię leczenia. Ważne jest, aby na pierwszą wizytę pacjent zabrał ze sobą: wypisy ze szpitali, historię przyjmowanych leków (dawki, czas trwania terapii, jej efekty w stosunku do poszczególnych objawów, działania niepożądane).
03
W celu uzupełnienia wywiadu zadaję kilka pytań socjodemograficznych (wiek, miejsce zamieszkania, stan cywilny itp.).
04
Na koniec omawiam z pacjentem swoje wnioski i hipotezy. Proponuję postępowanie farmakologiczne i niefarmakologiczne (dobór psychoterapeuty).

Umów wizytę online już dzisiaj

Piotr Marcinowicz - ZnanyLekarz.pl

Założyciel centrum terapii ketaminowej
w Warszawie. Pionier w leczeniu depresji lekoodpornej za pomocą ketaminy.

Nasi specjaliści

Lekarze

Anna Borusińska - ZnanyLekarz.pl
Michał Hapon - ZnanyLekarz.pl

Psychoterapeuci

Milena Malinowska - ZnanyLekarz.pl
Artur Groszek - ZnanyLekarz.pl
Krystian Kędziora - ZnanyLekarz.pl
Natalia Zborowska - ZnanyLekarz.pl
Ada Nowakowska - ZnanyLekarz.pl
Mateusz Puchowski - ZnanyLekarz.pl

Poznaj naszych specjalistów

lek. Piotr Marcinowicz

Wykształcenie i doświadczenie

Jestem lekarzem psychiatrą. Ukończyłem specjalizację  w szpitalu Tworkowskim w 2020 r. W tym samym roku, jako pierwszy psychiatra w Polsce, rozpocząłem prowadzenie komercyjnej terapii ketaminą dożylną. Posiadam wieloletnie doświadczenie w leczeniu esketaminą donosową. Jestem wolontariuszem w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia oraz doktorantem i wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pracuję również w kilku gabinetach prywatnych i ośrodkach terapii uzależnień.

Jestem współautorem licznych artykułów naukowych oraz monografii. Proces kształcenia wspieram szkoleniami zagranicznymi – w 2018 roku m.in. zostałem absolwentem European College of Neuropsychopharmacology Oxford Summer School, oraz Akademii Lundbecka w Monachium. Z wyróżnieniem prezentowałem wyniki swoich badań na kongresie Europejskim Kongresie Psychiatrycznym w Barcelonie 2018. W 2019 roku przedstawiałem również swoje badania na kongresie EPA Warszawie oraz wyniki leczenia swoich pacjentów baklofenem na kongresie w Wiśle. W styczniu 2020 uczestniczyłem w kolejnej edycji Akademii Lundbecka w Hamburgu.

Jakub Krzysztof Wielgopolan

+48 605-247-395

Jestem psychoterapeutą oraz coachem egzystencjalnym, pomocą psychologiczną zajmuję się od końca lat 90. (ur. 1962). Jestem magistrem psychologii (Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej w Warszawie) oraz magistrem filozofii (Akademia Teologii Katolickiej w Warszawie). Posiadam międzynarodowy certyfikat uprawniający do pracy w obszarze poradnictwa i pomocy psychologicznej wiedeńskiej szkoły psychoterapeutycznej „Analizy Ezgzystencjalnej i Logoterapii” GLE (International Gesellschaft für Logotherapie und Existenzanalyse – Wien).

Dodatkowo ukończyłem „Studium pomocy psychologicznej i socjoterapii” w Ośrodku Metod i Szkoleń Psychospołecznych w Warszawie, „Kontakt w sytuacji pomagania” oraz „Podstawy profesjonalnej pomocy psychologicznej” w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Doświadczenie kliniczne zdobywałem w Szpitalu w Tworkach oraz w Szpitalu psychiatrycznym na ul. Dolnej w Warszawie, Instytucie Genetyki Generacja oraz w praktyce prywatnej. Zajmuję się wsparciem psychologicznym, psychoterapią indywidualną (też młodzieży od lat 18, pracowałem w ośrodku stowarzyszenia „Alternatiff” zajmującego się wsparciem psychologicznym dla tzw. trudnej młodzieży), terapią grupową, par oraz rozwojem osobistym (life coaching). Uzyskałem certyfikat trenera prowadzącego ćwiczenia uwalniające od napięć, stresu i traum – TRE (Trauma and Stress Releasing Excercises). Ukończyłem również studia podyplomowe „Relaksacja i joga” na AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Współpracuję z ośrodkiem coachingowym „Owocne Miejsce” w Warszawie oraz poradnią zdrowia psychicznego „Harmonia” w Warszawie. Wsparciem psychologicznym w terapii ketaminowej zajmuję się od czasu badań klinicznych w Polsce nad tym lekiem.

Jakub Krzysztof Wielgopolan
Grzegorz Jachna

Grzegorz Jechna

Z wykształcenia pedagog i absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, z zawodu hipnoterapeuta. Doświadczenie zdobywał między innymi w American School Of Clinical Hypnosis. Jest członkiem Brytyjskiego Związku Hipnoterapii oraz Narodowej Gildy Hipnotystów i Hipnoterapeutów USA. Uzyskał certyfikację Banyan Hypnosis Center uprawniającą do przeprowadzania hipnoterapii w systemie 5-PATH®, której celem jest transformacja w podświadomych strukturach poznawczych na poziomie przekonań. Zajmuje się też nauczaniem autohipnozy (7th Path Self Hypnosis®) mającej pomóc w osiągnięciu wyższego poziomu świadomości oraz odkrywaniu własnego powołania. W KetamineClinic.pl stosuje hiponoterapię w trakcie zabiegu podania esketaminy.